Послуги

Ми пропонуємо:

1. Послуги художника ( картини на замовлення ), малюнок чи картина, які можуть стати подарунком близькій людині. Чудова ідея до Дня народження чи просто подарунок на пам’ять. Залиште на довгі роки згадку про прекрасні хвилини чи подію. Картина – це не просто зображення, вона буде кожен день відображати щось інше, образ на картині залежить від пори року, освітлення та настрою власника.
Ми можемо намалювати репродукцію улюбленої вами картини, або ж з фото. Якщо у вас є власні бачення, обговоримо і втілимо ваші бажання на полотні.

2. Виготовлення ікон. В кожній християнській хатинці повинна бути ікона, а коли ця ікона виготовлена не на якомусь станку по – шаблону, чи просто паперовий образ, а зроблена майстром, який вклав туди свою любов і душу, зроблена за всіма канонами і освячена в храмі – це буде ваше власне вікно в духовний світ.

3. Проектування церков. Реалізовано багато готових проектів. За детальною інформацією та портфоліо, звертайтеся Чернявська Надія chernyavskaya@agallery.com.ua 067-3363497

Арт - терапія для вагітних. 

Робота с всевозможными красками и

материалами:

- живопись маслом,акварелью,акрилом;

- роспись по ткани (батик);

- робота с разными видами глины и пластилина;

- линорит,гратография;

- составление композиций в технике коллаж;

- фитодизайн;

- темперная иконопись;

- основы бодиарта;

- основы дизайна мебели;

- иллюстрирование сказки.

Звертайтеся до нас, перегляньте галерею наших робіт, полиньте в світ прекрасного – бо воно вічне. Ми часто задумуємося, а що ж подарувати, даруємо величезну кількість непотребу, технічні речі, які з часом старіють і ламаються – а твори мистецтва лише набувають цінність. І не обов’язково – це величезна картина в дорогому будинку, можливо це невеличке зображення, яке буде подорожувати з вами все ваше життя, буде вашим талісманом і вісником щастя.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *